Privaatsuspoliitika


Wellness Elustiil OÜ hoolitseb Teie privaatsuse ja isikuandmete kaitse eest. Käesolev privaatsuspoliitika kehtib www.carxpro.com ja teie isikuandmete puhul, mida kogub Wellness Elustiil OÜ, reg. kood 12111093, Hallikivi tee 13, Tammneeme küla, Viimsi vald, 74017


Teie nõusolek käesoleva privaatsuspoliitika suhtes

Veebisaiti kasutades olete käesoleva privaatsuspoliitika tingimustega nõus.

Kui te ei ole privaatsuspoliitika tingimustega nõus, siis palun ärge veebisaiti kasutage.


Teave, mida teie kohta kogume

Käesoleva privaatsuspoliitika kontekstis mõistetakse „isikuandmete“ all teiega seotud teavet või selle osi või teid otseselt või kaudselt tuvastada võimaldavat teavet.
Võime teie kohta isikuandmeid koguda erinevatest allikatest, sh koguda isikuandmeid I) otse teilt; II) siis, kui külastate veebisaiti.


Isikuandmed, mida kogume otse teilt

Isikuandmeid võime koguda otse teilt, kui edastate meile teavet meilt mõne toote või teenuse ostmisel, küsimuse esitamisel, meiega ühenduse võtmisel või mõnel muul eesmärgil. Palun võtke arvesse, et kui te ei esita meile isikuandmeid vabatahtlikult, siis me teie isikuandmeid ei kogu.

Andmed, mida võime otse teilt koguda:

  • nimi ja perekonnanimi
  • postiaadress;
  • e-posti aadress;
  • telefoninumber;
  • tehtud maksed.

Isikuandmed, mida kogume siis, kui külastate veebisaiti (küpsised)

Kasutame küpsiseid ja sarnast tehnoloogiat, et koguda teie kohta veebisaidi külastamise ajal teavet. Veebisaidil kasutame küpsiseid. Küpsised on failid, mis salvestavad teavet teie arvuti kõvakettale või brauserisse ja seekaudu võime kindlaks teha, et olete meie veebisaiti varem külastanud. Kasutame küpsiseid, et tagada teile kõige mugavam veebisaidi sirvimiskogemus. Kui soovite lisateavet küpsiste tüüpide ja selle kohta, kuidas me neid kasutame, lugege meie küpsisepoliitikat. Andmed, mida võime teie kohta koguda veebisaidi külastamise ajal:

1. teave teie kasutatava brauseri kohta

2. teie külastatavate veebisaitide üksikasjad

3. teie IP-aadress

4.  teie klõpsatud lingid


Kuidas me teie isikuandmeid kasutame

Ainult teie eelneval nõusolekul ja isikuandmete kaitse üldmääruse kohaselt võime teie
isikuandmeid kasutada järgmistel eesmärkidel:

1. Teie taotluse töötlemine

2. Teenuste osutamine

3. Teie küsimustele või kommentaaridele vastamine

4. Loosimängude ja konkursside eesmärgil

5. Teile soovitud toodete või näidiste saatmine

6. Teile toodete soovitamine

7. Analüüsi ja turu-uuringute tegemine

8. Meie reklaamide tõhususe analüüsimine

9. Veebikäitumise analüüsimine

10. Pettuste või muude kuritegude ennetamine või avastamine ja/või teie isiku kontrollimine.


Turundusteated

Ainult teie eelneval nõusolekul ja isikuandmete kaitse üldmääruse kohaselt võime saata teile posti, e-posti või SMSi teel teavet toodete, teenuste, eripakkumiste, kampaaniate kohta ja muud teavet, mida teie poolt varem tehtud ostude ja esitatud teabe alusel peame teid huvitavaks. Aeg-ajalt võime teiega ühendust võtta ka kliendiküsitluste asjus. Sellise teabe saamisest võite alati keelduda, kasutades selleks iga meie turundusteate all esitatud keeldumislinki või võttes meiega ühendust aadressil info@carxpro.com. Keeldumise korral võite suurepärastest pakkumistest ilma jääda.

Teie teabe töötlemine

Isikuandmete kaitse üldmääruse kohaselt võime teie isikuandmeid edastada teistele ettevõtetele, kes toetavad otse meie müügiedenduse tegevust ja veebisaidi haldamist. Võime kasutada kolmandaid isikuid, et aidata meil töödelda ja analüüsida teie isikuandmeid, aidata meil aru saada, mida saame oma toodete ja teenuste täiustamiseks teha ning kontrollida konkreetse turunduskampaania või müügiedendustegevuse tõhusust. Kui tellite toote või teenuse, võime lisaks teie isikuandmeid edastada meie tarnijatele ja muudele kolmandatele isikutele, et tagada teie tellimuste kohaletoimetamine. Sellistel tarnijatel ega kolmandatel isikutel ei luba me teie isikuandmeid kasutada ühelgi muul viisil ja nõuame, et võetaks teie isikuandmete kaitse meetmeid. Võtke arvesse, kui vastavalt sätestatakse kehtivates õigusaktides, võib meil tekkida vajadus teie isikuandmed avaldada.

Teie isikuandmete kaitse

Võtame asjakohaseid haldus-, tehnilisi ja füüsilisi turvameetmeid, et kaitsta teie esitatud isikuandmeid juhusliku, ebaseadusliku või volitamata hävitamise, kaotamise, parandamise, juurdepääsu, avalikustamise või kasutamise ning muu ebaseadusliku kasutamise eest. Sait võib sisaldada linke kolmandate isikute veebisaitidele. Kolmandate isikute nimetatud veebisaite ega nendel saitidel leiduvat mis tahes sisu me ei kontrolli. Kui lahkute meie veebisaidilt, ei vastuta me teie esitatud teabe kaitse ja privaatsuse eest. Olge ettevaatlik ja lugege hoolikalt külastatava saidi privaatsuspoliitikat.

Meie privaatsuspoliitika muudatused

Käesolevat privaatsuspoliitikat võime aeg-ajalt muuta, avaldades siinsamas privaatsuspoliitika uue versiooni. Ajakohase teabe saamiseks soovitame seda jaotist regulaarselt külastada.

Õigused ja meie kontaktandmed

Palun võtke meiega ühendust, kui teil on käesoleva privaatsuspoliitika kohta küsimusi, kommentaare või kahtlusi.
Teil on õigus sellest meid teavitada, kui:

1. Te ei soovi, et teiega edaspidi ühendust võtame;

2. Soovite saada meie käsutuses olevate enda isikuandmete koopia

3. Soovite parandada või värskendada teid käsitlevat teavet, mis on meie käsutuses

4. Soovite teada anda privaatsuspoliitika mis tahes rikkumistest.

Võite saata e-posti aadressil info@carxpro.com või helistada telefonil +372 8228 8228

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.